Vi trivs i Skärgårdsstad och vill att alla gör det. Kom gärna med förslag på något du skulle vilja ha med, eller kan du även ställa up och hjälpa att gör Skärgårdsstad bättre? Berätta mer för oss!

Vi finns också på Facebook och Instagram (använd #vitrivs för att dela din bild på vår Instagram)

Ditt namn*

Din epost*

Ämne

Ditt meddelande

Eller mejla oss direkt:

Ledamöter:

Carolin Bygden, Ordförande, carolin.b@vitrivs.se

Suzana Dizdar, Kassör, suzana@vitrivs.se   

Sofia Löfving, Sekreterare, sofia@vitrivs.se

Karina Schippmann, Paviljongansvarig & Fotograf, karina@vitrivs.se

Paria Arfazadeh, paria@vitrivs.se


Suppleanter:

Maria Zettergren, Paviljongansvarig, maria@vitrivs.se

Erica Eklund, erica@vitrivs.se

Sara Wiklund, sara@vitrivs.se